Lekcje dla par

Chcesz uczyć się włoskiego razem z partnerem, przyjacielem lub bliską Ci osobą? Lekcje dla par to świetny sposób na wspólną naukę, motywację i rozwijanie umiejętności językowych w przyjemnej atmosferze!

Oferujemy zajęcia dla dwóch osób na podobnym poziomie zaawansowania. Program lekcji dopasowujemy do Waszych potrzeb i celów – możecie skupić się na konwersacji, gramatyce, słownictwie, języku włoskim w podróży, przygotowaniu do egzaminu czy codziennej komunikacji.

Uczcie się razem, ćwiczcie włoski w praktyce i róbcie postępy we dwoje!

Sprawdź naszą ofertę lekcji dla par i wybierz opcję odpowiednią dla Was.

Lekcje języka włoskiego dla par

Ucz się włoskiego razem z partnerem, przyjacielem lub członkiem rodziny! Zajęcia dla par to połączenie indywidualnego podejścia, większej motywacji do nauki oraz korzystniejszej ceny. Program lekcji dopasowujemy do poziomu i celów obu uczestników, dzięki czemu nauka jest skuteczna, przyjemna i pełna praktycznej komunikacji.

Sprawdź dostępne warianty lekcji i wybierz pakiet najlepiej dopasowany do Waszych potrzeb.

Lekcje języka włoskiego dla par 45-minutowe

Pojedyncza lekcja: 120 zł

Pakiety lekcji 45-minutowych

Pakiet MINI

4 lekcje w miesiącu
480 zł
60 zł za osobę za jedną lekcję

Pakiet STANDARD

8 lekcji w miesiącu
900 zł zamiast 960 zł
56,25 zł za osobę za jedną lekcję

Pakiet PREMIUM

12 lekcji w miesiącu
1260 zł zamiast 1440 zł
52,50 zł za osobę za jedną lekcję

Lekcje języka włoskiego dla par 60-minutowe

Pojedyncza lekcja: 160 zł

Pakiety lekcji 60-minutowych

Pakiet MINI

4 lekcje w miesiącu
640 zł
80 zł za osobę za jedną lekcję

Pakiet STANDARD

8 lekcji w miesiącu
1200 zł zamiast 1280 zł
75 zł za osobę za jedną lekcję

Pakiet PREMIUM

12 lekcji w miesiącu
1680 zł zamiast 1920 zł
70 zł za osobę za jedną lekcję

Lekcje języka włoskiego dla par 90-minutowe

Pojedyncza lekcja: 240 zł

Pakiety lekcji 90-minutowych

Pakiet MINI

4 lekcje w miesiącu
960 zł
120 zł za osobę za jedną lekcję

Pakiet STANDARD

8 lekcji w miesiącu
1800 zł zamiast 1920 zł
112,50 zł za osobę za jedną lekcję

Pakiet PREMIUM

12 lekcji w miesiącu
2520 zł zamiast 2880 zł
105 zł za osobę za jedną lekcję

Koszyk